Letnie kina plenerowe na terenie Trójmiasta – repertuar, miejsca i terminy

0
58

Wraz z rozpoczęciem się wakacji na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu startują pokazy filmów w ramach kina plenerowego. Sprawdź, gdzie możesz spędzić romantyczny wieczór z ukochaną lub spotkać się z grupą przyjaciół.

Kino plenerowe w Gdańsku

Projekcje filmów w Gdańsku odbędą się na dachu Teatru Szekspirowskiego w wybrane środy i soboty aż do końca sierpnia. W programie znalazły się m.in. takie projekcje, jak: ,,Carol’’ w reż. Todda Haynesa, ,,Klient’’ w reż. Asghara Farhadiego, ,,The Square’’ w reż. Rubena Ostlunda, ,,Paterson’’ Jima Jarmusha i ,,American Honey’’ Andrei Arnold.

Kino plenerowe w Sopocie

Z kolei letnie kino w Sopocie zostanie zorganizowane na molo. W poszczególne dni tygodnia projekcje będą dedykowane wielbicielom danych gatunków filmów. Wyświetlone zostaną m.in. takie filmy, jak: ,,Baby Driver’’, ,,Maria Callas’’, ,,Sztuka rapu’’ czy ,,American Honey’’, ,,Niemiłość’’ ,,Drzewo życia”, „Szybcy i wściekli 8” czy „Iluzja 2”.

Kino plenerowe w Gdyni

Letnie kino plenerowe w Gdyni zostanie urządzone na plaży. Seanse zaplanowano na każdy wtorek oraz wybrane poniedziałki poczynając od 2 lipca, na 7 sierpnia kończąc. W Gdyni zostaną wyświetlone m.in.: ,,Tylko kochankowie przeżyją’’, ,,Niemiłość’’ , ,,The Square’’ czy ,,Toni Erdmann’’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here