Najstarsza impreza ogrodnicza w Polsce – „Ogród” znowu w Gdyni

0
22

W ubiegły weekend miała miejsce impreza „Ogród”. Targi zorganizowane w Parku Kolibki w Gdyni zaadresowano do miłośników roślin, zarówno ogrodowych jak i balkonowych oraz fanów ekologicznego jedzenia.

Na ponad kilkudziesięciu stoiskach przedstawiono zarówno rośliny i sprzęt ogrodniczy, jak i żywność ekologiczną z całej Europy. Organizatorzy deklarują, że cały towar jest dorodny i wytrzymały – nie mieli nigdy zwrotów roślin zakupionych na targach „Ogród”. Targi od wielu lat cieszą się popularnością w Trójmieście. Impreza miała charakter piknikowy – dostępny był pasaż jedzeniowy z promowaną żywnością ekologiczną. Dla dzieci zaplanowano przejażdżki na kucykach, blok warsztatowy, pokazy ptaków drapieżnych i mnóstwo innych zabaw z animatorami grupy Mosaic.

Profesjonalni ogrodnicy doradzali jak opiekować się kupionymi roślinami oraz w jakich warunkach je przechowywać. Towary są sprzedawane były bezpośrednio od ogrodników i szkółkarzy. Największą popularnością cieszyły się kwiaty rabatowe oraz krzewy ozdobne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here